מוסך שירות טיפולים למכוניות יוקרה

פנה אלי הבעלים של מוסך אשר ניהל את העסק מזה 30 שנה, העסיק כ-6 עובדים וכעת שמע שעומדים לפתוח מוסך חדש ומתחרה באזור. היה צורך לעשות חשיבה מחודשת לגבי המשך ההתנהלות העסקית שלו עם כניסת המתחרה. פתיחת מוסך חדיש ומתקדם באותו אזור תהווה תחרות שתביא לקריסת העסק שלו באופן ודאי .בשנים האחרונות נדרש להשקיע ולהתאים את המוסך לפי הדרישות של חברת האם אך הפערים וההשקעות רק הלכו וגדלו.

קרא עוד

מרכז מבקרים " כרמל" פרויקט משרד התיירות

מרכז מבקרים "כרמל" למורשת הדרוזית בעוספיא. הוקם על ידי ראגא מנסור ואחותה באזור ה"עתיק" של הכפר. לאחר שסיימו את מלאכת הקמת המרכז הבינו שהמשימה להביא את הלקוחות אינה פשוטה ואם לא יפעלו מידית יאלצו לסגור את המקום. בתהליך הייעוץ נבנו חבילות (מוצרים- שירותים ) ייחודיות הכוללות תוכן וכיבוד . הוגדר מיהו קהל היעד ולשם הופנו מאמצי השיווק. (לקוחות פרטיים, ארגונים וחברות) נבנתה נוכחות אינטרנטית, נבנה אתר באינטרנט, דף פייס בוק.

קרא עוד

צימרים בג'וליס

• צימרים ג'וליס זוג יזמים שביקשו להקים יחידות צימרים מתחת לביתם. הם חלוצי היזמות בכפר, בתחום התיירות. המטרה ליווי בהקמת 4 יחידות צימר גדולות מתחת לבית המשפחה. עם תחילת העבודה גובש הרעיון ונעשה בידול בעזרת בניית תוכן ייחודי שכלל שילוב המורשת הדרוזית- טיול מחפשים את המטמון, טיולי אופניים, סדנאות ייחודיות של סבונים, אוכל אותנטי ועוד. העבודה כללה ליווי לאורך כל התהליך החל מגיבוש הרעיון, כתיבת פרוגרמה, מתן כלים מקצועיים לניהול פיננסי, בחינת הכדאיות הכלכלית, ליווי והדרכה בקבלת מענק מדינה, וקבלת הלוואה .

קרא עוד

שיווק מוצרים רפואיים לנכים ולגיל השלישי

היזם מנהל עסק לשיווק מוצרים רפואיים (כסאות גלגלים, חיתולים וכו.... ) מספק ומייצג מספר חברות. היזם החל לעבוד בתחום לפני מספר שנים כשכיר ורק לאחרונה הקים את העסק שלו (היזם מתגורר באזור הצפון, העסק נותן שירות ללקוחות באזור הצפון ועד ירושלים. )

קרא עוד

גרפיקאית

גרפיקאית צעירה ומוכשרת ניהלה את העסק מהבית, במשך מספר שנים כעוסק זעיר עד שפנתה אלי לייעוץ קיבלה עבודות כקבלנית משנה בשכר מינימום לפי שעה . בתהליך הייעוץ נעשה ברור מהי הגדרת העסק והמטרות של היזמת, לאחר מכן ניסינו לבחון איזה לקוחות מתאימים לה ומה היא מחפשת (תוך ויתור על עבודות ה"קבלנות" שעשתה קודם לכן.)

קרא עוד

די-גיי

(יוסי) הוא די- גיי צעיר ממרכז הארץ שהגיע אלי במצב מיואש, אינו מצליח להתפרנס מעבודתו. ומצבו הפיננסי לא טוב עד כדי כך שאינו יכול להשתמש בשקים בשל מצבו. (יוסי) בעל יכולת למידה עצמית מדהימה ורצון עז להצליח ולהיות מוביל בתחומו.

קרא עוד

הקמת חנות באתר אטסי - קרמיקאית מוכשרת ובעלת מוטיבציה

אני זוכרת את הרגע בו נכסתי לסטודיו של שרית, עברתי מדף מדף קערה, קערה, צלחת, צלחת ... כולי נפעמת מהיופי והשלמות של עבודותיה. שרית מתגוררת בעמק ומנהלת שם את הסטודיו שנקרא "SARIT CERAMICS". בחלק משעות העבודה היא מעבירה חוגים לנשים מהאזור ובחלק נוסף היא מעצבת ומייצרת את מוצריה העשויים מסוגי חימר שונים ומציעה אותם למכירה בסטודיו. מטרת היעוץ היתה לבנות נוכחות במדיה הדיגיטלית .

קרא עוד

מאמן כושר לגיל השלישי

יונתן, (שם בדוי) סיים את לימודיו במכון וינגייט לפני מספר שנים ומאז עובד כמאמן במספר חדרי כושר, אך החלום שלו הוא לפתח את העסק שלו בתחום אימוני הכושר לגיל השלישי.

קרא עוד

מעצבת פנים אדריכלית

דנה (שם בדוי) הגיעה לחוצה מאוד לפגישה שלנו.. היא כבר 8 שנים בתחום ולאחרונה מרגישה ירידה בהיקף הפעילות שלה. תכלס, היא אומרת לי אני לא מבינה בכלל באינטרנט ועד כה לא היתי צריכה בכלל לשווק .. הכל הגיע אלי מפה לאוזן...אבל אולי כדאי שבאמת אעשה קצת סדר בעסק שלי ואבנה שוב את היסודות כדי שאוכל לגדול ולהתפתח ולהרויח יותר..

קרא עוד

מעצבת פנים

(לאה), סיימה את הלימודים וניסתה לבנות את העסק שלה מהבית . המטרה: השגת פרויקטים נוספים והפיכת המקצוע למקור פרנסה .

קרא עוד

חדר כושר לנשים

חדר כושר באזור המרכז שפועל כחלק מרשת ארצית לנשים בלבד. העסק נוהל על ידי 2 שותפות. המטרה : בניית תשתית ניהולית נכונה, והדרכה בתחום השיווק, על מנת להגדיל את כמות המנויים.

קרא עוד

מטפלת בתנועה

מירי עוסקת בתחום התנועה והמוזיקה לילדים בגני ילדים. עד היום עבדה כפרילנסרית בחברה הנותנת את השירותים לגנים... היא התרוצצה מהבוקר עד הצהרים והרוויחה מעט מאוד... המטרה : החלום להקים עסק כינן בה זמן רב אבל הפחד מה לעשות ואיך שיתק אותה .

קרא עוד